Udržitelné oblečení nejen na cesty

Oblečení odpovědné k planetě

Summer Myles je česká značka, která se snaží o udržitelnější oblékání Čechů. Za každý prodaný kousek vysazují 10 stromů. A vysazených jich mají už pěknou řádku, téměř 110 000 kousků. Oblečení navíc šijí v naší domovině na Moravě i ve světě pod etickým standartem Fair Wear.

Musím potvrdit, že oblečení je fakt příjemné, pohodlné a ještě má člověk dobrý pocit, že se oblékl odpovědně k planetě.

Já jsem od nich dostala na vyzkoušení žlutou mikinu s potiskem na zádech, bílou kratší mikču, starorůžovou čepici a tričko s delším rukávem. Všechny kousky jsou ušité kvalitně, protože se střih při praní nehnul (nosím ho už rok každý týden) a celkově oblečení působí nesepraně a neobnošeně.

Mám ráda věci, které mají více využití, a to splnila bílá mikča, která se dala krásně nosit i v těhotenství (naposledy jsem jí na sobě měla v 6. měsíci, pak už mi z ní koukalo břicho), protože má volný střih a případně se dá stáhnout šňůrkou.

Starorůžová čepice je zase strečová, tudíž se velikostně hodně přizpůsobí a parádně padne i Matymu, kterému budou 4 roky.

Minimalistické tričko je zase kombinovatelné s čímkoliv. Už jsem ho nosila k sukni, džínům, legínám.

Žlutá mikča je unisex a je mi jasné, že mi jí za pár let děti budou krást.

Navíc si všechny tyhle kousky oblečení umím představit na běžné nošení i jako pohodlné oblečení na cesty do letadla/auta/vlaku a dávám za ně ruku do ohně.

Summer Myles můžeš sledovat na IG, mrknout na jejich eshop nebo je navštívit v nové kamenné prodejně v Husitské ulici v Praze na Žižkově.

 

 

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Go top
#footer { background-color: #FFFFFF; } #footer .copyright { color: ##696969; }