Levné ubytování Londýn

Ubytuj se v Londýně levně

Londýn je hlavním městem Anglie, a tak jsou zde nepřeberné možnosti ubytování. Hlavní otázkou je cena ubytování. Londýn nepatří mezi nejlevnější evropská města, ale i tak se tady dá ubytovat za přijatelnou cenu a v blízkosti centra, čímž ti odpadnou náklady na dopravu.

Já ubytování moc neřeším, protože jsem stejně celý den pryč a večer mi stačí, když mám kde složit hlavu. Většinou mi postačí ubytování v hostelu někde v centru města za nízkou cenu. Pokud se necítíš na bydlení v pokoji s dalšími cestovateli, hodně z hostelů nabízí ubytování i ve dvoulůžkových pokojích, ale cena za ubytování bude samozřejmě vyšší.

Pokud tě zajímá, jaké vybavení vozím na cesty, mrkni na článek Moje outdoorové vybavení.

Levné ubytování Londýn

Smart Russel Square Hostel

Při své návštěvě Londýna jsem bydlela ve Smart Russell Square Hostel, kde noc v šesti lůžkovém pokoji stála v přepočtu cca 500 Kč. V ceně byla i snídaně a navíc je tenhle hostel kousíček od zastávky metra Russell Square Station. Každá postel na palandě má závěs, takže i v pokoji pro více lidí budeš mít relativní soukromí.

hostel-londyn

Hostel v Londýně a palandy se závěsy

PubLove @ The White Ferry

Mým druhým tipem je hostel PubLove @ The White Ferry, Victoria, který najdeš ve Westminsteru poblíž Temže přímo u autobusové zastávky Turpentine Lane (linka C10).  Procházkou se dá dojít k zastávce metra Pimlico. Noc tu vyjde kolem 800 Kč a v ceně je opět i snídaně. 

londyn-hostel-2

Budova hostelu PubLove je prostě krásná

Dover Castle Hostel

Do třetice všeho dobrého přidávám poslední tip, a to Dover Castle Hostel, který je vzdálený pár metrů od zastávky metra Borough. Snídaně je v ceně a noc tu vyjde přibližně na 700 Kč. 

Pokud se ti ani jedna z variant ubytování nelíbila, mrkni na další nabídky nížeBooking.com

Líbil se ti tento článek? Sleduj Fijalku na Facebooku a staň se tak součástí naší cestovatelské rodiny!

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Levné ubytování Londýn

Londýn je hlavním městem Anglie, a tak jsou zde nepřeberné možnosti ubytování. Hlavní otázkou je cena ubytování. Londýn nepatří mezi nejlevnější evropská města, ale i tak se tady dá ubytovat za přijatelnou cenu a v blízkosti centra, čímž ti odpadnou náklady na dopravu. Já ubytování moc neřeším, protože jsem stejně celý den pryč a večer mi stačí, […]

Read more

Londýn zadarmo

Objev Londýn! Letenky do Londýna se dají naštěstí sehnat za lidovou cenu, ale hodně lidí považuje tuhle anglickou metropoli za nesmírně drahou. Musím souhlasit s tím, že Londýn nepatří mezi nejlevnější evropská města, ale i tak tady můžeš navštívit několik míst úplně zadarmo a odlehčit své peněžence. Ať už chceš v Londýně strávit víkend nebo více dní, rozhodně stojí […]

Read more
Go top
#footer { background-color: #FFFFFF; } #footer .copyright { color: ##696969; }