Levné ubytování Londýn

Ubytuj se v Londýně levně

Londýn je hlavním městem Anglie, a tak jsou zde nepřeberné možnosti ubytování. Hlavní otázkou je cena ubytování. Londýn nepatří mezi nejlevnější evropská města, ale i tak se tady dá ubytovat za přijatelnou cenu a v blízkosti centra, čímž ti odpadnou náklady na dopravu.

Já ubytování moc neřeším, protože jsem stejně celý den pryč a večer mi stačí, když mám kde složit hlavu. Většinou mi postačí ubytování v hostelu někde v centru města za nízkou cenu. Pokud se necítíš na bydlení v pokoji s dalšími cestovateli, hodně z hostelů nabízí ubytování i ve dvoulůžkových pokojích, ale cena za ubytování bude samozřejmě vyšší.

Levné ubytování Londýn

Smart Russel Square Hostel

Při své návštěvě Londýna jsem bydlela ve Smart Russell Square Hostel, kde noc v šesti lůžkovém pokoji stála v přepočtu cca 500 Kč. V ceně byla i snídaně a navíc je tenhle hostel kousíček od zastávky metra Russell Square Station. Každá postel na palandě má závěs, takže i v pokoji pro více lidí budeš mít relativní soukromí.

hostel-londyn

Hostel v Londýně a palandy se závěsy

PubLove @ The White Ferry

Mým druhým tipem je hostel PubLove @ The White Ferry, Victoria, který najdeš ve Westminsteru poblíž Temže přímo u autobusové zastávky Turpentine Lane (linka C10).  Procházkou se dá dojít k zastávce metra Pimlico. Noc tu vyjde kolem 800 Kč a v ceně je opět i snídaně. 

londyn-hostel-2

Budova hostelu PubLove je prostě krásná

Dover Castle Hostel

Do třetice všeho dobrého přidávám poslední tip, a to Dover Castle Hostel, který je vzdálený pár metrů od zastávky metra Borough. Snídaně je v ceně a noc tu vyjde přibližně na 700 Kč. 

Pokud se ti ani jedna z variant ubytování nelíbila, mrkni na další nabídky nížeBooking.com

Líbil se ti tento článek? Sleduj Fijalku na Facebooku a staň se tak součástí naší cestovatelské rodiny!

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Levné ubytování Londýn

Londýn je hlavním městem Anglie, a tak jsou zde nepřeberné možnosti ubytování. Hlavní otázkou je cena ubytování. Londýn nepatří mezi nejlevnější evropská města, ale i tak se tady dá ubytovat za přijatelnou cenu a v blízkosti centra, čímž ti odpadnou náklady na dopravu. Já ubytování moc neřeším, protože jsem stejně celý den pryč a večer mi stačí, […]

Read more

Londýn zadarmo

Objev Londýn! Letenky do Londýna se dají naštěstí sehnat za lidovou cenu, ale hodně lidí považuje tuhle anglickou metropoli za nesmírně drahou. Musím souhlasit s tím, že Londýn nepatří mezi nejlevnější evropská města, ale i tak tady můžeš navštívit několik míst úplně zadarmo a odlehčit své peněžence. Ať už chceš v Londýně strávit víkend nebo více dní, rozhodně stojí […]

Read more
Go top